Beheersploeg

Beheersploeg

De beheersploeg is een groepsondersteunend orgaan, bestaande uit mensen van de leiding en oud-leiding. De beheersploeg houdt zich in bezig met de ondersteuning van de dagelijkse werking van onze scoutsgroep, maar dan met zaken zoals:

  • Secretariaat, door alle leden in te schrijven bij Scouts en Gidsen Vlaanderen
  • Materiaalonderhoud en -aankoop
  • Verhuur en beheer van lokalen
  • Financiën (begroting, correcte afrekeningen ...)
  • De klusjes voor de onderhoudsman bepalen
  • Shop (die gele t-shirts en dassen) en archief
  • Barverantwoordelijken die onze scoutsbar open houden
  • ...

Leden beheersploeg 2018-2019

  • Voorzitter
    Simon Vyncke

    e-mail: simon.vyncke@scoutseeklo.be
    Taken:
    - Coördineren van werking beheersploeg
    - Vertegenwoordigen beheersploeg binnen VZW
     
  • Secretaris
    Claire Boon
    e-mail: secretariaat@scoutseeklo.be
    Taken:
    - Ledenlijsten, lidgelden en adressen oud-leiding
    - Verslagen beheersploeg schrijven en verspreiden
    - Fiscale attesten
    - Verzekeringen
    - Archief: beheren en aanvullen
     
  • Financiemeester
    Eleonore Théry
    e-mail: financien@scoutseeklo.be
    Taken:
    - Rekeningen en begroting opstellen voor VZW
    - Alles van financiën overzien
     
  • Bar
    Tuur Strobbe, Manon De Craene
    e-mail: bar@scoutseeklo.be
    Taken:
    - Werking scoutsbar organiseren
    - Opvolgen van inkomsten/uitgaven bar
     
  • Materiaal
    Maud De Meyer, Elise Bastien

    e-mail: materiaal@scoutseeklo.be
    Taken:
    - Materiaal nazien en onderhouden
    - Materiaal voorzien voor activiteiten en uitlening
    - Shop: verkoop t-shirts en dassen, tweedehandsshop, ...
     
  • Lokalen en Verhuur
    Suzan De Wolf, Mare de Coeyer
    e-mail: verhuur@scoutseeklo.be
    Taken:
    - Verhuur: kamphuis Overdijzers uitbaten
    - Lokalen: toestand lokalen in oog houden
     
  • Groepsleiding
    Fien Strobbe, Simon Claeys
    e-mail: groepsleiding@scoutseeklo.be
    Taak: vertegenwoordigen van de groepsraad binnen de beheersploeg